Centrum Kultury Zamek

- strona główna
Artistic director:
Mikołaj Jazdon
m.jazdon@ckzamek.pl

Manageress of production:
Ewa Kujawińska
tel. +48 61 64 65 246
film@ckzamek.pl

Program, main competition:
Piotr Szczyszyk
p.szczyszyk@ckzamek.pl
tel. +48 607 409 078

Paweł Panfil
p.panfil@ckzamek.pl
tel. +48 607 609 014

Promotion:
Joanna Januchowska
j.januchowska@ckzamek.pl

Press office:
Martyna Łokuciejewska – rzeczniczka prasowa
m.lokuciejewska@ckzamek.pl
tel. +48 607 609 027

Martyna Nicińska
m.nicinska@ckzamek.pl

Film copies, film technique:
Janusz Piwowarski
j.piwowarski@ckzamek.pl

ZAMEK Culture Centre
Film Department r. 124 (First floor)
ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań

Partnerzy